Kolejny projekt w sektorze ICTS zrealizowany

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki ostatnich prac podsumowujących wspólny projekt UNI Europa i COZZ "Niwelowanie różnic – zwiększenie wiedzy i umiejętności pracowników z Europy Środkowej w zakresie reprezentacji w międzynarodowych firmach".

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi raportami z sektorów: opieki, GP, ICTS, finansów i handlu, w których można znaleźć podsumowanie zrealizowanych spotkań i analizę sektora w Europie Środkowo-Wschodniej z perspektywy trenerów COZZ.

Przedstawiamy również raport końcowy zawierający rekomendacje i najlepsze praktyki zebrane podczas projektu i konferencji końcowej. Poniżej znajdziecie raport końcowy. Zachęcamy do rozpowszechniania publikacji wśród pracowników sektora ICTS.

Utworzone zostało również konto YouTube, na którym umieszczono krótkie filmy konferencji, które pokazują najlepsze praktyki i historie na temat naszej pracy związkowej. Wśród prezentowanych opinii możemy znaleźć wypowiedzi przedstawicieli naszej sekcji Łukasza Mickiewicza i Martina Widery. Materiał w linku:

 
Więcej informacji na stronach UNI Global Union
 
 

Informacje

Komisje Oddziałowe na WWW

Linki

Kontakt z nami